|

Pripravte svoj šatník na leto

Pripravte svoj šatník na leto - obrázok

Ide leto. V tomto období by v našom šatníku určite nemali chýbať plavky, krátke nohavice, a tiež dostatok moderných tričiek s krátkym rukávom. Bez týchto kúskov oblečenia by sme leto prežili len ťažko.

Teploty stúpajú často aj nad 30°C a noci tiež nie sú veľmi chladné. Je pritom jedno či ste doma a chystáte sa „len“ na kúpalisko, alebo plánujete dovolenku pri mori. Tričká sú jednoducho základ. Nemôžete predsa po ulici behať len v plavkách. Vtipným dámskym tričkom pobavíte nielen seba ale aj svoje okolie.

Je všeobecne známe, že ženy rady nakupujú. Preto v ich šatníku nie je núdza o rôzne druhy oblečenia a v hojnom počte sú zastúpené aj tričká. Aj napriek tomu, že skrine nežného pohlavia praskajú vo švíkoch, často sa stretávame s vetou – nemám si čo obliecť. Najlepšou voľbou v tomto prípade sú rifle a pekné tričko. Preto ženám nikdy nestačí len jedno. Zastúpené sú rôzne tvary aj farby, a počítajú sa často na desiatky či dokonca stovky kusov. Aj napriek tomu kupujú často a veľa, veď potrebujú jedno na každú príležitosť. Muži sa s tým jednoducho musia len zmieriť.

Toto správanie je však pre nich veľkou záhadou. Zväčša totiž nákupy neznášajú a najradšej by boli, keby mohli stále nosiť to isté. Ak už natrafia na štýlové pánske tričko, najlepšie by bolo keby im vydržalo v pôvodnom stave aj desaťročia. Niektorí to dokonca riešia tak, že si ho kúpia hneď dva či trikrát a to v rôznych farbách len preto, aby nemuseli tak skoro zasa na nákupy. Mužom stačí málo, majú zopár obľúbených tričiek a nohavíc, a ak už nejaký kúsok nevydrží nápor pravidelného nosenia, len ťažko ich niekto prinúti, aby si podobný vzťah vybudovali k novému tričku či nohaviciam.

Veru sme celkom rozdielny a možno by sme si mali zobrať príklad od seba navzájom. Ženy by mali nakupovať menej a striedmo a muži zasa prehodnotiť svoj negatívny postoj k tejto aktivite.
Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.