|

Móda na jeseň a zimu 2013

Móda na jeseň a zimu 2013 - obrázok

Móda je vďačná téma pre ľudí, ktorí sa radi obliekajú tak, aby vyzerali dobre a štýlovo. Poradíme vám kde hľadať nápady a sledovať módne .

Móda jeseň/zima 2013-14 je zaujímavá, ako každá iná, no v túto sezónu je niečo predsalen výnimočné. Sú to módne trendy, ktoré sú úplne nové (viď nižšie bod sukňa) a ďalšie zas čerpajú z minulosti. Minulosťou sa však módny svet už častokrát inšpiroval. Veď človek bude mať stále len dve ruky a nohy + jednu hlavu, tak nemožno donekončena vymýšľať úplne nové veci, len sa obmieňajú staré známe topy, nohavice, čiapky a klobúky.

Ružová farba je módnym hitom tohtoročnej jesene a zimy

Ružová farba, ktorá je inak farbou jari, je módnym hitom tohtoročnej jesenno-zimnej sezóny. Preto sa nečudujte, keď na uliciach uvidíte takúto farbu i počas treskúcej zimy. Práve naopak, rozmýšľajte dopredu a zaobstarajte si nejaký kúsok módy dopredu a budete tak IN.

Sukňa s novým strihom

Sukne sú staré, vznikli skôr ako grécka kultúra, avšak táto sezóna - jeseň/zima 2013-14 prichádza s novým strihom. A o čo ide? Dĺžka sukne je tesne pod kolená, navyše pri kolenách je trochu rozšírená. To vyžaduje zmenu pohľadu na doplnky, akými sú napríklad topánky.

Inšpirácia kostolom

Kostolná móda je proste taká móda, ktorú nosia rádové sestry v kostoloch či kláštoroch. Túto sezónu to bude ako jeden z trendov. Hodí sa skôr na jeseň, pretože sa jedná o rôzne róby a dlhé sukne. Vhodné oblečenie je dlhé čierne alebo vyskúšajte si obliecť niektorý z módnych doplnkov (náramky, náhrdelníky, prstene), ktoré budú obsahovať kríž vykladaný kamienkami.

K módnym veciam vhodný účes

Ak chcete byť úplne trendy, vytvorte si na hlave taký účes so strihom vlasov, ktorý bude pasovať k vášmu oblečeniu dokonale. Ak zladíte svoj účes so svojim outfitom, budú sa diať divy. Začnete sa cítiť lepšie, vyžarovať pozitívnu energiu do okolia, zvýši sa vám sebavedomie a budete tak úspešnejší a ľahšie sa vám bude všetko robiť. Preto neváhajte a odhodlajte sa i k zmene účesu.

Na záver

Rozsah na takýto článok sa blíži ku koncu. Ak sa chcete dozvedieť viac, skúste si vyhľadať niečo o módnych trendoch. Poteší ak napíšete komentár dolu pod článkom, ako sa vám podarilo zladiť účes so svojim oblečením, ktoré bolo zas v súlade s tohtosezónnymi trendami spomínanými vyššie. Ďakujeme za prečítanie.



Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.