|

Vždy štýlový so značkovými hodinkami

Vždy štýlový so značkovými hodinkami - obrázok

Dajte si záležať na kvalite svojho doplnku, ktorý nosíte denne dvanásť a viac hodín. Hodinky o vás nielenže veľa vypovedajú, ale mali by hlavne aktívne slúžiť.

Páni si potrpia na svoj vzhľad, hlavne ak pracujú v oblasti, kde na ňom záleží. Omnoho viac však potrebujú udržať svoj čas pod kontrolou. Hodinky ostávajú veľmi populárnym doplnkom aj napriek príchodu smartfónov, pretože tak ako aj oblečenie o svojom majiteľovi dávajú svetu jasnú správu – kto som, kam patrím.

Vyberajte si preto rozvážne a s rozumom. Z módnych značiek však hodinky ako Emporio Armani nemôžu sklamať. Vyznačujú sa totiž nielen skvelým imidžom, ale aj vysokou kvalitou. Taliansky návrhár Giorgio Armani zanecháva svoju neprehliadnuteľnú stopu vo všetkom, čo jeho módny dom vytvorí, takže aj na hodinkách je badateľná istá konzervatívnosť, rafinovaná sila detailov a precíznosť. Ak ste aj vy tým mužom, ktorý presne vie, čo v živote chce dosiahnuť, potrpí si na svojom vzhľade a preferuje biznis štýl, tieto hodinky sú pre vás ako stvorené. I keď v kolekciách hodiniek Armani nájdete rôzne štýly. Hodinky sú nezriedka vyrobené z najkvalitnejších materiálov, majú klasické okrúhle ciferníky, ale tiež hranaté.  Nechýbajú mini ciferníčky s dodatočnými funkciami, máte tak vždy poruke stopky, nestratíte sa v tom, aký je deň v mesiaci a týždni, ale hlavne budú poctivo dopĺňať váš osobný štýl.

 

Nie je to však len o tom byť serióznym pánom v obleku a s kufríkom. Výnimočné hodinky pre seba nájdete všade, sú však značky, ktorých modely vyčnievajú nad inými. Presne do takejto skupiny patria pánske hodinky Diesel, ostávame teda pri talianskych tvorcoch. Hodinky Diesel neprehliadnete. Sú pravým opakom konzervatívnych Armani, nesú si v sebe posolstvo rebelského štýlu celej značky, ktorá ako prvé vyrábala džínsy, aké dovtedy módny svet nevidel. Hodinky Diesel sú masívne, ide z nich živočíšna mužská sila, sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach, niekedy až bláznivých výrazných farbách. Sila značky Diesel ani po rokoch neklesá, a v prípade hodiniek sa k pútavému imidžu pridáva aj vysoká kvalita, kedy koža, kvalitné textilné prevedenie remienkov, tmavá oceľ a pozlátené súčasti tvoria naozaj nezvyklé kombinácie. Rebeli, nech sa páči, tu si istotne vyberiete!Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.