|

Na jeseň v teple aj pohodlí vďaka mikine

Na jeseň v teple aj pohodlí vďaka mikine - obrázok

O tom, že mikina je odev vhodný snáď na každú príležitosť, netreba polemizovať. Milujú ju preto všetci – mladí, starí, ženy, deti aj chlapi. A prečo je tomu tak? Možno aj pre jej praktickosť a univerzálnosť, vďaka čomu pristane každému a hodí sa na rôzne príležitosti. Máte aj Vy svoju obľúbenú mikinu?

Mikina na jesenné premenlivé dni

Moderné pánske mikiny, ale aj tie pre nežnejšie pohlavie sa vyznačujú trendovosťou, zaujímavým prevedením, detailami, ktoré upútajú a sú zhotovené z prvotriednych materiálov. Aj preto mikina už dávno nie je iba odevom na voľný čas či na športovanie. Nie, preč sú doby, kedy sme si v mikine nemohli vyjsť do mesta či spoločnosti. Dnes nie je ničím výnimočným, ak si v štýlovej mikine vyrazíte aj na párty či do práce. A prečo nie? Sú kombinovateľné doslova so všetkým a je len na Vás, či si vyberiete mikinu ležérnejšiu alebo radšej mikinu pripomínajúcu elegantný pulóver.

 

Farba a štýl mikiny tejto sezóny

Aktuálne sa nosia mikiny s kapucňou i bez, neónovo žiarivé aj klasické čierne, s výraznými nadpismi alebo značkové bez vzorov. Skrátka rôznorodosť a jedinečný štýl, to rozhoduje. Keďže ponuka je skutočne pestrá, je na každom, čo preferuje a akú mikinu zháňa. Či chce niečo tradičnejšie, vhodné aj pod klasické pánske jesenné bundy alebo túži zaujať neprehliadnuteľnou mikinou, akú nik iný nemá. Keďže kreativita dizajnérov nepozná hranice, k dispozícii sú mikiny najrôznejších farieb aj štýlov. Predsa len sa však extra obľube aktuálne teší mikina biela, žltá, čierna, sivá a modrá. Obzvlášť páni, ktorí sa neboja noviniek a chcú trochu vyčnievať z davu, by mohli siahnuť po nevšednej antracitovej farbe, ktorá je súčasným horúcim trendom nielen na mikinách.

 

Akú mikinu si vyberiete Vy?

Keďže sa nám pomaly, no isto schladilo, je čas pripraviť sa na sychravé jesenné dni. Našťastie, mikiny sa hodia aj pod zimné pánske kabáty, takže sa ich nemusíte vzdávať ani v tomto období. Ide len o to, aký model mikiny si vyberiete. Je vhodnejšia tá so zipsom, prípadne je lepšia praktická mikina, ktorú si oblečiete aj cez hlavu? Veľmi obľúbenou je i mikina s  golierom, ktorá poskytuje viac tepla a komfortu, a tak sa javí ako ideálna voľba na jeseň či zimu.

Tak čo, vybrali ste si mikinu, v ktorej v pohodlí prežijete nastávajúce prechodné obdobie? 

 

 

 

 

 Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.