|

Ako na upchatý záchod?

Ako na upchatý záchod? - obrázok

Je samozrejmosťou, že sa dnes už v každej domácnosti nachádza toaleta. Tak ako všetko, aj samotný záchod si vyžaduje údržbu. Nie je prekvapením, že sa raz za čas môže stať to, že sa upchá. Čo robiť v prípade, že sa nám takáto situácia v domácnosti vyskytne?

Určite to nie je príjemný pohľad a ani vôňa. Nepríjemne páchnuca voda so zvyškami toaletného papiera, ktorú sa nedarí spláchnuť do kanalizácie. Prvou pomocou v tomto prípade nie sú chemikálie, ale ľudovo nazývaná hrubá sila. Skúste použiť zvon a vytvoriť tlak, ktorým nečistotu posuniete. Ak nepomáha hrubá sila, potom môžete siahnuť po chemických prostriedkoch, ktoré by mohli pomôcť s upchatým záchodom.

No ak si chcete byť stopercentne istý, že váš odtok dôkladne vyčistený a priechodný, siahnite po účinnom čistení kanalizácie. V tomto prípade je veľmi dobrým pomocníkom práce krtkovanie. Je založené na báze rotujúcej oceľovej struny, ktorá sa v potrubí točí a vibruje. Takýmto spôsobom účinne odstráni všetky usadeniny v potrubí. 

Takáto situácia sa môže stať v domácnosti kedykoľvek, preto sa oplatí ponúkať službu krtkovanie nonstop. Takúto vymoženosť ponúka spoločnosť ASAP, ktorá ponúka havarijné a poruchové služby a kvalitné a cenovo dostupné vodoinštalatérske a opravárenské služby. Od montáže sanity, cez kompletné dodávky všetkých zariadení, údržbu batérií a vodovodných ventilov až po spomínané krtkovanie.

Zabezpečuje nielen krtkovanie Bratisalva, ale aj oblasť poskytovania služieb je zameraná na celý Bratislavský a Trnavský kraj, Nitru a okolie, Šaľu a okolie a Komárno a okolie. Služby sú v podstate dostupné od Bratislavy až po Viedeň.

 

Krtkovanie je účinným spôsobom, ktorým sa zbavíte upchatého záchoda, vyčistíte odtok a predídete tak zbytočným komplikáciám v budúcnosti. Spoločnosť ASAP ponúka profesionálne krtkovanie, ale aj čistenie kanalizácie, odtokov a drezov, krtkovanie potrubí, upchatých WC, umývadiel a drezov, sifónov, vaní či dažďových zvodov. Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.