|

Kam na letnú dovolenku 2016? Máme pre vás skvelé tipy!

Kam na letnú dovolenku 2016? Máme pre vás skvelé tipy! - obrázok

Hoci letná sezóna je ešte v nedohľadne, mali by ste už teraz premýšľať nad cieľovou destináciou pred dovolenku. Vybrať si môžete z nepreberného množstva európskych a mimoeurópskych letovísk, ktoré uspokoja rodiny s deťmi, priaznivcov dobrodružstva, ba dokonca zamilované páry. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kam na letnú dovolenku 2016. Sklamaní rozhodne nebudete, ba naopak vás čakajú príjemné a nezabudnuteľné zážitky.

Aktuálne sa veľkej popularite tešia Turecko a Španielsko. Obe dve krajiny sa vyznačujú perfektnými podmienkami.

Turecko

Ideálnou destináciou pre dovolenku je Turecko, krajina mnohých tvárí. Orientálna krajina sa rozprestiera na pomedzí Európy a Ázie, pričom najnavštevovanejšími destináciami sú Turecká riviéra, Kemer a Bodrum. Turecká riviéra ponúka dokonalé zázemie pre milovníkov oddychu a relaxácie. Samotným srdcom oblasti je metropola Alanya vyznačujúci sa bohatým nočným životom. Symbolom pokoja a čistoty je Kemer. A polostrov Bodrum, ktorý je obmývaný Egejským morom, je vyhľadávaný predovšetkým kvôli pamätihodnostiam a plážam.

Španielsko

Veľmi navštevovanou juhoeurópskou krajinou je Španielsko, ktorého krásne pláže sú lemované Stredozemným morom. Nádherné pláže vynikajú ojedinelou atmosférou, pričom medzi najkrajšie pláže patria Tamariu, Playa del Inglés, Es Pujols a Asturias. Rozhodne by ste nemali zabúdať na tunajšie historické skvosty, ktoré si vás podmania.

V oboch krajinách môžete ochutnať skvelú kuchyňu, pričom každá je špecifická svojou chuťou. Najlepšia letná dovolenka roku 2016 sa bude odohrávať buď v Turecku, alebo v Španielsku. Či už vyrážate s celou svojou rodinou, s drahou polovičkou či s kamarátmi, rozhodne neprídete skrátka. Zažijete perfektnú dovolenku, na ktorú budete dlho spomínať. Stačí len vedieť, kam vyraziť.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.