|

Dovolenka, na ktorej sa rozhodne nebudete nudiť

Dovolenka, na ktorej sa rozhodne nebudete nudiť - obrázok

Kvôli čomu idete na dovolenku? Ak je to ničnerobenie, tak ďalej ani čítať nemusíte. No ak ste aktívny človek, ktorý rád niekam chodí alebo skúša veci, nasledujúce informácie sú pre vás.

Dolina Hrabovská v Ružomberku predstavuje skvelú dovolenku na Liptove, pretože je to obľúbené miesto, na ktorom už nejeden Slovák zažil nezabudnuteľné chvíle, či už sám, s priateľmi, alebo s rodinou.

Jej skvelá poloha znamená, že naokolo máte množstvo atrakcií, aktivít a možností turistiky.

Napríklad Hrabovská priehrada, na ktorej sa môžete bezplatne kúpať, a tiež vyskúšať rôzne vodné športy od potápania cez člnkovanie. Ideálne navštíviť ju hlavne v lete. Nie náhodou je to v tomto ročnom období najnavštevovanejšie miesto v okolí.

Z vodných športov vás pobaví aquazorbing. Je to veľká priesvitná guľa z PVC, do ktorej vleziete, nafúka sa do nej vzduch, a môžete tak chodiť po vode.

Čo sa turistiky týka, tak o tú núdzu mať nebudete. Široko ďaleko vám je k dispozícii príroda, chodníky a turistické cestičky, pri pohľade na ktoré nebudete môcť odolať menšej, ale aj dlhšej prechádzke.

Nachádza sa tu aj lanový park Tarzánia. Ak ste o ňom ešte nepočuli, tak je to séria lanových prekážok umiestnených vo výške niekoľkých metrov, a vašou úlohou je dostať sa cez ne.

 

Cez zimu je samozrejmosťou lyžovačka v Skipark Malinô Brdo, v ktorom môžete brázdiť 12 kilometrov zjazdoviek. Najdlhšia z nich má takmer 4 kilometre. Ubytovanie v Malinôm Brde máte na skok. Stačí si vybrať niektorý z apartmánov v Hrabove a tešiť sa na dovolenku, na ktorú len tak nezabudnete.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.