|

Je jedno či si zamestnaný alebo nezamestnaný, ponúkni sa trhu.

Je jedno či si zamestnaný alebo nezamestnaný, ponúkni sa trhu. - obrázok

Ako mladá firma plná nápadov sme neustále potrebovali ľudí na rôzne odborné práce. Museli sme ich zložito vyhľadávať či už cez známych alebo inzerciou na webe. Platenú inzerciu sme vyskúšali viackrát, no výsledok nebol nikdy uspokojivý.

Ďalším problémom bolo, že ľudí ktorých sme hľadali, sme nie vždy nepotrebovali na hlavný pracovný úväzok. Skôr sme hľadali ľudí s konkrétnymi schopnosťami a talentom. Nájsť ľudí bolo časovo náročné a namáhavé.

Tento problém nás naviedol na projekt, ktorý spája schopnosti ľudí s potrebami firiem. Ľudia ponúkajú svoj čas, talent a schopnosti na práce, ktoré ich bavia alebo vedia robiť. Firmy, ich vedia priamo osloviť a dohodnúť si pohovor alebo priamo zadať prácu. Nezáleží na tom, či sa jedná o čiastočný pracovný úväzok alebo trvalý pracovný pomer.

WorkingPark.com pre tých, ktorí si hľadajú prácu alebo zdroj privyrobenia  ponúka mnoho možností:

-          Vytvoriť si anonymný profil. Systém nie je napojený na sociálne siete, nezaujíma sa o vaše súkromie.

-          Každému umožňuje nastaviť si množstvo profesií, ktoré chce vykonávať

-          Rozlišuje, či chcete aby vás firmy oslovovali na práce po celom svete, iba vo vašom štáte alebo na konkrétnej adrese a maximálne zvolenej vzdialenosti

-          Každý si vie vytvoriť viacero pracovných profilov, ktoré slúžia na to, aby sa človek vedel ponúkať napríklad ako čašník vo svojom meste ale pod tým istým účtom aj ako čašník v celom Nemecku.

-          Vytvárať si aj iné jazykové mutácie, ako len vo svojom vlastnom jazyku. Teda ak chcete, aby vás Nemecký zamestnávateľ oslovil do svojej firmy, nezaškodí mať vytvorenú aj nemeckú jazykovú verziu. Ak sa chcete ponúknuť kdekoľvek na svete, anglická verzia určite nezaškodí

-          Pracovné profily si viete nastaviť na rôzny pracovný čas (bežný pracovný čas, popri práci alebo nezáleží na čase).

-          Ak máte určitý hendikep, ste na materskej alebo vám čokoľvek bráni cestovať za prácou, môžete svoj profil označiť symbolom, že prácu vykonávate len z domu

 

Svet sa rýchlo mení a vyvíja. Pracovný trh, ale akoby ustrnul niekde na úrovni pre 100 rokmi. WorkingPark ho zmení. Už nemusíte zložito prehľadávať ponuky práce keď chcete zmeniť zamestnanie. Stačí si vytvoriť pracovný profil, ktorý vás vystihne a voľná práca si vás nájde.

 

WorkingPark pomôže nezamestnaným nájsť si prácu, zamestnaným možnosť privyrobiť si, študentom nájsť brigády a ľuďom s hendikepom dať vedieť, že aj oni chcú, vedia a môžu pracovať.  Voľná práca doma alebo kdekoľvek na svete si ťa nájde.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.