|

INVOICE by Square - v kocke

INVOICE by Square - v kocke - obrázok

V súčasnosti technológia „láme svetom“, veď v podstate už všetko robíme elektronickou formou, teda cez internet. Inými slovami môžeme povedať, ak sa dá niečo uľahčiť, uľahčíme si to.

INVOICE by Square je skvelý nápad na spracovanie faktúr a platieb, skráti vám čas pri ich spracovaní v priemere až o neuveriteľných 90%! Už tušíte, o čo asi pôjde?

Ktoré kódy musím mať uvedené na faktúre?

K tomu, aby ste mohli využívať štandard by square, budete potrebovať QR kód generátor, keďže základom je QR kód, do ktorého sú ukladané dáta z faktúr alebo iných platieb. Pochopiteľne, nemusíte sa báť zneužitia či ukradnutiu údajov, keďže tie sú po celý čas maximálne chránené! Môžete využiť webovú službu by square, ktorá spočíva v najjednoduchšom spôsobe získania platobných a fakturačných QR kódov alebo mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete zdieľať číslo bankového účtu a platobné údaje ak potrebujete, aby niekto previedol peniaze na váš účet. Dôležité však je, aby boli na faktúre dva kódy – PAY by square a INVOICE by square.

Ručné prepisovanie je už dávno minulosťou!

PAY by square je štandard, ktorý slúži na umiestňovanie platobných údajov do príslušných QR kódov, čiže klienti nemusia prepisovať platobné údaje ručne z faktúry, čo je obrovským plusom! INVOICE by square je riešenie, vďaka ktorému klienti jednoducho zúčtujú faktúry danej spoločnosti načítaním QR kódu, a to bez nutnosti prepisovania údajov z faktúry do počítača. K tomu vám postačí kompatibilná aplikácia.

Ako to celé vlastne funguje?

Celý proces fungovania by square je pomerne jednoduchý. Odosielateľ totiž kóduje faktúru alebo platobný príkaz do QR kódu. Následne je príslušný by square dokument doručený prijímateľovi buď fyzickou alebo elektronickou formou, pričom údaje dekóduje z faktúry alebo platobného príkazu. INVOICE by square je možné použiť ako:

 

  •          Faktúru,
  •         Dobropis,
  •         Ťarchopis,
  •         Proforma faktúru,
  •         Zálohovú faktúru.

 

 

 Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.