|

Čo by ste chceli vedieť o účesoch?

Čo by ste chceli vedieť o účesoch? - obrázok

Každý človek má vlasy a nosí nejaký účes. Zároveň môžeme povedať, že človek vníma sám seba a svoje okolie z pohľadu hlavy. A vlasy hlavu zakrývajú, nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti centra vnímania sveta človekom.

Preto nás neprekvapí, že sú vlasy považované za veľmi dôležité a vkladá sa toľko úsilia do vytvarovania takého účesu, s ktorým bude ich majiteľ plne spokojný.

Ak uvažujete o tom, že by ste zmenili svoj doterajší účes, čítate ten správny článok. Dáme vám tip kde si chodiť po nové nápady na účesy a kde sa inšpirovať v tejto oblasti tak, aby ste boli spokojní.

Miesto na webe o účesoch

Tým miestom, ktoré je zasvätené vlasom, je webová stránka LosHairos.com. Nachádza sa tu nespočetné množstvo článkov o vlasoch, účesoch, starostlivosti o vlasy a všetkom možnom, čo by ste na takto zameranej stránke mohli očakávať. Hlavnými kategóriami však sú pánske vlasy a dámske vlasy. Obe obsahujú, ako to už z ich názvu vyplýva, články o účesoch zamerané na jedno z pohlaví. Kategória starostlivosť o vlasy zas obsahuje informácie v článkoch pre obe pohlavia, pre mužov i ženy, preto nie je rozdelená.

Pokiaľ cítite potrebu zmeny účesu a neviete si dať rady, zájdite na LosHairos.com a inšpirujte sa nielen čítaním článkom, ale aj prezeraním bohatých galérií účesov a sledovaním videí.

Ďalší tip na web

Na záver máme pre vás aj tip na ďalšiu stránku, ktorá je síce zameraná na módu, ale obsahuje tiež kategóriu o účesoch (ako aj podkategóriu dámske strihy). Tak aby sme neboli len jednostranní, skúste si prečítať aj pár článkov na webovej stránke Kultmody.com.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.