|

Jay Baxter hodinky pre každého

Jay Baxter hodinky pre každého - obrázok

Nedostatok času je večný problém väčšiny z nás. A pritom by koľkokrát stačila modernejšia a lepšia organizácia a sem tam sa mrknúť na hodinky. Že Vy ich nemáte?

Nedostatok času je večný problém väčšiny z nás. A pritom by koľkokrát stačila modernejšia a lepšia organizácia a sem tam sa mrknúť na hodinky. Že Vy ich nemáte? Aha, pravdepodobne patríte medzi väčšinu, ktorá sa rozhodla, že ich nepotrebuje. A to len preto, že máte v kabelke mobilný telefón. Ale ruku na srdce - chce sa vám ho neustále vyťahovať? Kúpte si hodinky a zabijete dve muchy jednou ranou. Nielen, že budete mať čas neustále na očiach, ale navyše získate perfektný módny doplnok. A čo sa v súčasnosti nosí?

Hodinky, ktoré vám budú závidieť

Pozrime sa na široký sortiment dámskych hodiniek a pánskych hodiniek slovenského e-shopu Purpledogs.eu a bude vám jasné, ktorá bije. Hitovkou sú LED hodinky Jay Baxter Matrix, ktoré voľne nadväzujú na éru digitálok (ide o hodinky v "matrix" štýle s červeným, modrým a oranžovým LED svetlom a čiernym remienkom). Sekundujú im štýlové silikóny (hodinky, nie implantáty!). A klasika v podobe hodiniek s masívnym kovovým remienkom. Váš milovaný si ich zamiluje. Ak túžite po elegancii, vyberte dámske hodinky s koženým remienkom. Lacné hodinky sú k dostaniu už za niekoľko eur, ale ak preferujete naozajstný luxus, priplaťte si za Armaniho, ktorý je, mimochodom, v ponuke tiež. Ženy zaiste ocenia aj ďalšie krásne doplnky v podobe peňaženiek, kľúčeniek, šatiek alebo tašiek. Na Purpledogs.eu si skrátka vyberie každý, a to bez výnimky. Ak hľadáte ideálne miesto pre nákup narodeninových darčekov, práve ste ho našli.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.