|

Lacné hodinky pre vás

Lacné hodinky pre vás - obrázok

Hodinky sú aj v dnešnej dobe v móde. Svedčí o tom aj fakt, ako často ich nájdete v predajniach, ktoré sa na prvý pohľad predajom hodiniek nezaoberajú.

Hodinky sú aj v dnešnej dobe v móde. Svedčí o tom aj fakt, ako často ich nájdete v predajniach, ktoré sa na prvý pohľad predajom hodiniek nezaoberajú.

Lacné hodinky

Lacné hodinky tak nájdete napríklad v takých predajniach ako Kaufland (obchod s potravinami), Baťa (obchod s obuvou) alebo Tschibo (obchod s kávou). Treba však poznamenať, že väčšinou sú takéto lacné hodinky lacné preto, lebo pochádzajú z Číny a remienok je vyrobený zo silikónu. Manažéri takýchto sieťových obchodov zadávajú objednávky rádovo v tisícoch kusov a preto môžu znížiť náklady na minimum. Takto môžu jedny hodinky výjsť na 1,50 €, pričom ich vyššie spomínané obchodné domy a obchody predávajú v cene okolo 9 €. Áno, rátate správne, 6x drahšie.

Lacné hodinky a ich kvalita

Lacné hodinky sú s kvalitou na nie veľmi vysokej úrovni. Myslím, že opak ani nikomu nemohol napadnúť. Výhodou však je, že za rovnakú cenu si môžete kúpiť viacero druhov hodiniek, lepšie povadané farebných prevedení, lebo dizajnovo sú si veľmi podobné. Väčšinou sa jedná o kópie hodiniek značky Icy, ktoré s týmto dizajnom prišli ako prvé. Výroba v Číne ich stála to, že napodobeniny sa začali vyrábať veľmi jednoducho, dokonca v podobnej kvalite, pritom Icy hodinky stoja aj 50 € za kus.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.