|

Svadobné šaty 2015

Svadobné šaty 2015 - obrázok

Objavte trendy pre svadobné šaty na rok 2015 a skombinujte ich vhodne s účesmi.

Ak ste nevesta, tak iste ako každá, ktorá sa pripravuje na svadbu, chce čo najkrajšie šaty. Šaty pre nevesty veľa znamenajú a sú tou prvoradou vecou, na ktorú nevesta začne myslieť pri začatí príprav na svadbu. Nie je to ani takou raritou, keď sa miestu svadby a šatám prispôsobuje aj celá výzdoba. Možno vás bude zaujímať, aké sú trendy medzi svadobnými šatami.

Top svadobné šaty 2015

Najväčším hitom tohtoročnej sezóny sú krajkované šaty na svadbu. Jemná krajka okolo výstrihu alebo/a dolu na šatách je zmyselná a hodí sa takmer každej.

Ďalším hitom sú svadobné šaty bez ramienok. Decentne odhalené ramená pôsobia sexy, ale ešte nie poburujúco. Zvážte, či si ich oblečiete do kostola. Tiež sa presvedčte, že vrchný diel pevne sedí a nič vám nebude trčať alebo naopak bude voľné.

Ak vás zaujímajú ďalšie svadobné šaty 2015, prejdite na článok na tomto odkaze.

K svadobným šatám patrí svadobný účes

Svadobné účesy sú hneď druhou položkou, ktorá je u budúcich neviest na zozname vecí, o ktorých treba rozhodnúť. Moderné sú opäť závoje, od malých zakrývajúcich oči až po veľké, ktoré môžu siahať až po zem. Skúste obe varianty a uvidíte, či a ktorá vám bude viac vyhovovať. Vlasové doplnky sú tiež zaujímavým prvkom do vlasov. Obľúbené sú rôzne spony alebo kvety (napríklad orchidea alebo kamélia).

Ďalšie tipy na svadobné účesy nájdete na webe loshairos.com

Ručne robené originálne veci

K svadbe patrí aj krásna výzdoba. Ak chcete očariť hostí niečím originálnym a jedinečným, skúste ručne robené výrobky. Produkty na svadobnú výzdobu nájdete napríklad na trhovisku šikovných kutilov fler.cz.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.