|

Majstrovstvá sveta v hokeji sa blížia. Ste pripravený na fandenie?

Majstrovstvá sveta v hokeji sa blížia. Ste pripravený na fandenie? - obrázok

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa tento rok konajú v Českej republike sa nezadržateľne blížia a mnohí fanúšikovia sa snažia ešte na poslednú chvíľu získať lístky na zápasy svojho tímu. Väčšina lístkov je už dávno vypredaná a preto väčšina z nás bude zápasy sledovať len z pohodlia domova alebo z kaviarne s priateľmi. Nielen na štadióne, ale aj doma je potrebné našim chlapcom fandiť.

Základom každého správneho fanúšika je slovenský hokejový dres. Novú kolekciu dresov si môže fanúšik v čas objednať cez internet. Kolekcia dresov je rovnaká, ako budú mať oblečené naši chlapci na šampionáte počas svojich zápasov. Hokejový dres a šál by preto nemal chýbať žiadnemu správnemu fanúšikovi.

Dresy aj pre našu ligu

 

Keď hovoríme o dresoch, rozhodne nie je nutné obmedzovať fandenie len na majstrovstvá sveta. Pokiaľ nie ste len fanúšikovia, ale aj aktívne hráte na akejkoľvek úrovni, tak sa Vám budú hodiť nové dresy na odlíšenie sa od ostatných tímov. Nové dresy sa hodia najmä v situácií, keď už tie staré nestačia alebo ste si založili nový, vlastný tím. Najlepšie riešenie pre vás bude nechať si hokejové dresy vyrobiť na mieru. Na základe vašich požiadavok Vám výrobca vyrobí dresy presne na mieru. Výrobca dbá hlavne na:

•        materiál

•        kvalitu

•        design

•        technológiu

•        vaše pohodlie

Ako vybrať nový dres

 

Pri výbere dresu dbajte najmä na kvalitu materiálu, zamerajte sa hlavne na gramáž danej látky, ktorá by mala byť minimálne 230g / m2. Dôležitá je samozrejme aj funkčnosť materiálu. Použitý materiál dresu by mal vedieť dobre odvádzať pot od tela, mal by byť priedušný, ľahký a zároveň kvalitný. Ďalším dôležitým atribútom je tiež technológia potlače loga, mena a čísla. V tomto smere je osvedčená technológia sublimácie, teda sublimačná potlač, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie metódy. Potlač funguje na báze molekulárnej technológie.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.