|

Poriadna dámska jazda musí byť

Poriadna dámska jazda musí byť - obrázok

Rozhodli ste sa naposledy v tomto roku využiť svahy pokryté snehom? Po úžasných lyžiarskych pretekoch v Jasnej je ťažko odolať zasneženým lyžiarskym tratiam a je to pochopiteľné. A k tomu nás pomalý koniec sezóny núti ešte naposledy okúsiť vetrom vyštípané líca vďaka skvelej lyžovačke.

A tak na poslednú chvíľu hľadáme skiservis aby sme si požičali na poslednú lyžovačku sezóny kompletný výstroj s lyžami a dúfame v priaznivú cenu. Hotel si zarezervujeme na mieste alebo si doma vyhliadneme nejaký zľavnený pobyt, a vychystáme sa na hory.

Niekedy sa možno vyberie celá rodina, nabalíme veľké cestovné tašky aby nikomu nič nechýbalo, alebo si ide na hory užiť trochu slobody partia kamarátov, no ideálna je aj taká dámska jazda kedy si ženy oddýchnu od denno denných povinností. Ako sa hovorí: "Vyvetrajú si hlavu." Asi každá jedna žienka vie, že raz za rok by si mali všetky dámy vyhodiť tak povediac z kopýtka a kde je lepší vzduch ako na zasneženom svahu z ktorého sa pustíte dole a všetky vaše starosti vyfučia z hlavy. Potom sa hodíte do kúpeľa alebo sauny a krásny deň je za vami. A pokiaľ takýto predĺžený víkend strávite v spoločnosti svojich priateliek, nemáte sa vôbec na čo sťažovať. A kam s deťmi? Nerobte si starosti, veď naši muži veľmi dobre vedia ako na to a pokiaľ nie, je tu ešte stále istota vo vašich rodičoch alebo svokrovcoch. Ak si myslíte, že by sa vám za svojimi detičkami rýchlo začalo cnieť, uspokojte sa s výletom na dve noci a potom vyšportovaná, zrelaxovaná a oddýchnutá šup naspäť do všedných povinností a problémov, ktoré budete znovu robiť a riešiť s ľahkosťou tej pravej dámy ako doteraz.

 

 

 

FOTO: © Communar / Dollar Photo Club

Takže pokiaľ ste sa rozhodli ísť na spoločný rodinný výlet, máte ešte stále možnosť svoje rozhodnutie zmeniť a užiť si poriadne veľký a zaslúžený relax a odpočinok počas ktorého si znovu dobijete vaše baterky.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.