|

Kde hľadať ponuky brigád

Kde hľadať ponuky brigád - obrázok

Brigády boli odjakživa obľúbeným druhom prác na privyrobenie si. Kde hľadať ponuky na internete? O tom si povieme v tomto článku.

Brigády sú obľúbené u študentov a dôchodcov, pretože sú poistencami štátu a tak neprichádzajú o časť svojich zárobkov. V dnešnej dobe je jednoduché nájsť si brigádu. Stačí si vybrať z veľkého množstva ponúk a reagovať na ňu. Potrebujete životopis aj na brigádu? O tom sa dočítate v našom predošlom rovnomennom článku na tomto serveri.

Kde hľadať brigády?

Brigády a ďalšie pracovné ponuky  nájdete po hľadaní slova "brigády" v niektorom z vyhľadávačov (odporúčame Google sk). Vyskočí vám zoznam serverov, ktoré ponúkajú inzerciu brigádnických ponúk. Z veľkého množstva výsledkov vyberáme:

  • www.brigada.sk - jeden z prvých serverov so zameraním na brigády, trochu neprehľadný, zato však s dobrým vyhľadávaním.
  • www.profesia.sk/brigady - sekcia na najnavštevovanejšom portáli s pracovnými ponukami na Slovensku, ktorá je zameraná na brigádnické príležitosti, veľa ponúk, za to však veľká konkurencia medzi uchádzačmi.
  • www.fajnbrigady.sk - inzertný server špecializovaný na brigády a ponuku brigád, inzeráty radené podľa miest, možnosť zasielať brigády na email alebo cez Facebook.

Či už si vyberiete niektorý z vyššie uvedených serverov alebo niektorý ďalší, držíme vám palce v nájdení si takej brigády, ktorú budete vykonávať radi, s ochotou a navyše za ňu budete mať primerane zaplatené.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.