|

Dámske účesy pre rok 2014, aké, ako a kde?

Dámske účesy pre rok 2014, aké, ako a kde? - obrázok

Účesy sú prirodzenou súčasťou každého človeka. A tak ako sa menia v obliekaní, menia sa aj v pánskych alebo dámskych účesoch. Preto si v tomto článku povieme niečo viac o tom, aké možno očakávať v tomto roku 2014.

Dámske účesy pre rok 2014 môžeme rozdeliť do viacerých kategórií. Existuje veľa faktorov, no najbežnejšie je rozdelenie podľa dĺžky vlasov. Poďme teda na to:

Účesy v roku 2014 pre krátke vlasy žien

Krátke vlasy nie sú podľa mužov natoľko sexy ako dlhé, no niekedy muži nevedia, čo hovoria. Toto môže byť jeden z tých prípadov. Krátke vlasy sú fajn, ak sa držíte trendov alebo ak sú v súlade s črtami vašej tváre (viď typológia tvárí a účesov). Krátke dámske účesy 2014 pozostávajú najmä z mikádo účesov. Tie sa nápadne ponášajú na chlapčenské účesy. Mamičky už budú vedieť. Ak však chcete konkrétne príklady na dámske účesy 2014, hľadajte na loshairos.com.

Dlhšie vlasy a trendy dámskych účesov pre rok 2014

Dlhšie vlasy ako krátke sú polodlhé a dlhé vlasy. Existuje tu viacero trendov, o ktorých by sme si mohli povedať. Jedným z nich sú vlasy s mokrým efektom. Mokrý efekt sa dá dosiahnuť vlasovým gélom alebo voskom na vlasy. Je to typický ulízaný účes, no v aktuálnom roku dostáva nové kontúry. Konkrétne ide o ponechanie zvyšku vlasov bez gélu či vosku. Čiže vlasy na temene hlavy sú akokeby mokré, a zvyšok je efektne upravený, bez gélu, napríklad do kučier. Ďalším trendom sú vrkoče. Ako to bolo v minulom roku, tak aj pri dámskych účesoch pre 2014 sú v kurze vrkoče a iné zapletané vlasy. Pre viac príkladov prejdite na netnoviny.com.

Ďalšie trendy vlasov a účesov v tomto roku

Počas tohto roku budú v kurze aj vlasové doplnky ako hlavne šatky, kvety a podobné pripínacie ozdoby. Môžete si ich pripnúť do vlasov hore, z boku hlavy alebo napríklad zakomponovať do vrkoču alebo drdolu.

Nech sa vám podarí spraviť si taký účes, s akým budete spokojná a bude vyjadrovať vašu osobnosť.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.