|

Online žreby Mobilos - to je šanca vyhrať, ktorú nosíte vždy vo vrecku

Online žreby Mobilos - to je šanca vyhrať, ktorú nosíte vždy vo vrecku - obrázok

Jedno obľúbené motto hovorí: „Šťastie je ako vietor, nie je vidieť, ale cítiš ho." O tom by vám mohli rozprávať úspešní hráči. Úspech je veľmi často o šťastí a keď cítite, že práve dnes „musíte" vyhrať, je dobré dať osudu možnosť to naplniť. Predstavte si, že si kúpite los a za pár sekúnd máte 40 000 €. Čo by ste s nimi urobili?

V tú chvíľu si môžete konečne splniť svoj životný sen. Kúpiť si byt alebo auto, vydať sa tam, kde by ste sa bez peňazí nikdy nedostali. Napríklad na druhý koniec sveta. Ale než nad tým začnete vôbec premýšľať, je treba šťastie pokúšať. A najlepšie je mať tú možnosť stále po ruke. Trebárs ako žreby online Mobilos vo svojom mobilnom telefóne.

Mobilné žreby dokážu urobiť radosť za pár sekúnd

Klasické losy z trafiky či pošty nesedia každému. Skúste šťastie po novom! Noste ho vo svojom mobilnom telefóne a kedykoľvek vám osud dá znamenie, neváhajte a skúšajte (vy)hrať. Nezabudnite, že kto nehrá, ten ani nevyhrá. A tak si z času na čas doprajte luxus zariskovať si. Úžasný pocit z výhry za to určite stojí - nehovoriac o možnostiach, ktoré sa vám výhrou otvoria.

Stieracie žreby Mobilos nie sú hazardnou hrou. Ide o vedomostnú súťaž prepojenú so stieracími losmi. Nie je to však iba o šťastí, ale aj o tom, že ukážete, čo nosíte v hlave. No neľakajte sa, žiadne encyklopedické znalosti tu nie sú potrebné. So sedliackym rozumom vyriešite vedomostné otázky najlepšie.

V okamžitej výhre vám stierací los umožní vyhrať až 40 000 €. Záleží však na tom, aký los si zakúpite. K dispozícii sú žreby v troch cenových hladinách. Od ceny mobilného stieracieho žrebu sa odvíja aj výška výhry. Najvyššiu výhru 40 000 € máte možnosť vyhrať, ak si kúpite stierací los v hodnote 2 €. Vaša investícia však nemusí byť taká vysoká. Môžete si kúpiť žreb za 0,50 € a vyhrať 25 000 €. Za 1 € o niečo viac, 30 000 € a za 2 € spomínaných 40 000 €.

V hre však zostanete aj v tom prípade, ak hlavnú výhru nezískate. Raz týždenne sa losuje o ďalšiu výhru hodnote 250 €. O tú súťažíte, ak správne zodpoviete vedomostnú otázku.

Ako získať svoj mobilný žreb?

Začnite tým, že si do svojho mobilného telefónu stiahnete a nainštalujte aplikáciu Mobilos. Tú nájdete zadarmo na App Store alebo na Google Play. Po spustení aplikácie uvidíte hneď vedomostnú otázku. Tušíte odpoveď? Tak neváhajte a kúpte si los. Zaplaťte ho pomocou SMS alebo prostredníctvom svojho kreditu, ktorý máte, pokiaľ ste už vyhrali a nevybrali ste si svoju výhru. Zotrite los a zodpovedzte vedomostnú otázku. Vyhrali ste okamžitú výhru? Gratulujeme! Začnite si plniť svoje sny. Ak nie, stále je tu šanca vyhrať 250 € v týždennom losovaní. Mobilos losy sú skutočne korektné. Všetko kontroluje notár - samotné losovanie, aj stieracie losy a ich vydávanie.Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.