|

Cashback Tipli.sk prináša novú generáciu zliav

Cashback Tipli.sk prináša novú generáciu zliav - obrázok

Nakupovanie cez internet už máte istotne v malíčku. Poznáte však všetky spôsoby akými môžete na online nákupoch ušetriť? (Priznáme sa, všetky nepoznáme asi ani my). Dnes vás zoznámime s cashbackom a vysvetlíme vám, ako na svojich nákupoch zarobiť.

Čo je to cashback?

Cashback priniesol doslova novú generáciu zliav. SlovoCashback v doslovnom preklade znamená „peniaze späť“ - a to je presne to, čo sa s peniazmi pri cashbacku deje. Zaplatíte za nejaký produkt alebo službu a po určitom čase dostanete z tohto nákupu späť istú percentuálnu čiastku.

Cashbackoý portál

Cashbackový portál je internetová stránka, na ktorej nájdete rôzne obchody a služby – zľavové portály, obchody s oblečením, elektronikou, kozmetikou, domácimi potrebami, nábytkom a podobne. Ako v obrovskom obchodnom centre.Cashbackový portál má s týmito konkrétnymi obchodmi dohodu, že ak na nich užívateľ cashbackového portálu nakúpi, obchod mu časť peňazí vráti (a zaplatí cashbackovému portálu istú províziu za to, že mu zákazníka priviedol). Vďaka tomu z cashbacku profitujú všetky tri strany – užívateľ, obchod aj cashbackový portál.

V praxi je využívanie cashbackového portálu skutočne jednoduché. Na svojich obľúbených eshopoch nakupujete tak, ako ste zvyknutí, spravíte iba jeden krok navyše - do internetového obchodu sa dostanete preklikom z cashbackového portálu.

Tipli.sk

Presne takýmto cashbackovým portálom je aj Tipli.sk. Na slovenskom trhu je od decembra. Mohli by sme ho preto považovať za nováčika - to však určite neovplyvní hodnotu ponúkaných služieb. Tipli poskytuje najvyššie odmeny na trhu. V prípade, že na podobnom portály nájdete pri niektorom z partnerských obchodov vyššie percento cashbacku Tipli sľubuje, že ho prevýši. Odmeny vypláca už od 0,01 € - nie je teda potrebné pred vyplatením našetriť určitú čiastku. Za zmienku určite stojí jeho kvalitná zákaznícka podpora, ktorá vám odpíše v rekordne krátkom čase a články, ktoré ponúkajú rôzne užitočné návody a inšpirácie pre vaše nákupy.

Obchody na Tipli

Medzi partnerov Tipli patrí takmer 200 obchodov. Poďme si niektoré predstaviť! :-)

  • Tchibo: naštastie sa už dávno nestará iba o spríjemnenie našich rán výbornou kávou. V ponuke tohto internetového obchodu nájdete dámsku, pánsku a detskú módu, doplnky do domácnosti a iné.

·        Aliexpress: obľúbený čínsky internetový obchod, na ktorom nájdete až 60 miliónov produktov. K jeho sortimentu patrí elektronika, oblečenie, doplnky, domáce potreby a mnoho ďalšieho. Nechajte sa zlákať širokým výberom, lacným tovarom a dopravou zadarmo na väčšinu produktov!

·        Hej.sk: túžite po nových spotrebičoch do kuchyne? Kvalitnom notebooku či tablete? Alebo hľadáte výhodné ponuky krmiva pre vášho domáceho miláčika? To a ešte oveľa viac na Hej.sk zaručene nájdete.

·        Notino.sk: obľúbený obchod s dámskou a pánskou kozmetikou a predovšetkým očarujúcimi parfémmi. Podľahnite krásnym vôniam z internetového obchodu Notino.sk.

·        Ebay: Nákupný portál eBay je priekopníkom medzinárodných nákupov. S viac než dvadsaťročnou tradíciou sprostredkuváva nie len maloobchodné a veľkoobchodné transakcie, ale svojim užívateľom umožňuje aj aukcie.

·        Babičkina záhrada: je bioobchod, ktorý sa stará o vaše zdravie. V Babičkinej záhrade nájdete kvalitné bioprodukty, kozmetiku, liečivé bylinky a zdravé recepty. Jednoducho všetko čo vaše telo potrebuje.

·        Elka-underwear.sk: Elka- underwear ponúka kvalitné spodné prádlo vyrábané výhradne v našich končinách! Prezrite si ponuku pánskych a dámskych trenýrok a dokonca aj spodného prádla pre páry.

Prečo nenakupovať lacnejšie, keď máte možnosť? Nakupujte rozumne a šetrite na svojich nákupoch s cashbackom a Tipli!Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.