|

S týmito tabletkami nechudnite

S týmito tabletkami nechudnite - obrázok

Chceli by ste začať chudnúť, ale neviete, aké tabletky by ste si mali vybrať? Tieto si teda určite nevyberajte!

Adipex

Adipex patrí medzi tabletky na chudnutie, ktoré sú v celej Európskej Únii zakázané. Tieto tabletky obsahujú fentermin, ktorý zmenšuje vašu chuť do jedla a takisto potláča pocit hladu. Tabletky síce sú dostupné na lekársky predpis, ale predpisujú sa len ľuďom, ktorí majú dobrý zdravotný stav, trpia obezitou a ich BMI index sa pohybuje okolo 30 a vyššie.

Aj keď je adipex zakázaný, na internete sa nájde naozaj veľa predajcov, ktorí aj napriek zákazu tabletky predávajú. Ak sa však chcete vyhnúť problémom a nezničiť si zdravie, určite ich nekupujte ani neobjednávajte pre nikoho iného! Sú predsa zakázané!

Vedľajšie a nežiaduce účinky pri užívaní Apidexu môžu spôsobiť nespavosť, pocity na zvracanie, bolesti hlavy, závraty, nervozitu, poruchy chutí či dokonca závislosť a smrť!

Reductil

Takisto ako Apidex aj Reductil patrí medzi zakázané tabletky po celej Európskej Únii. Reductil obsahuje zakázanú látku – sibutramín. Pôvod tabletiek je práve z USA. Vďaka obsahu serotonínu a noradrenalínu vám tento liek vyvolá zmeny vo vašom mozgu. Budete mať pocit nasýtenosti, a tak budete prijímať menej potravín a začnete pomaly chudnúť.

Reductil skúmal aj výbor pre humánne lieky. Dospeli k názoru, že ľudia po užití Reductilu sú viac podráždení, trpia nespavosťou a majú neprimerané, často až agresívne správanie.

Pri užívaní Reductilu môžu nastať vedľajšie a nežiaduce účinky. Patrí medzi ne zvýšený krvný tlak, nespavosť, návaly tepla, nevoľnosť, bolesti hlavy, úzkosť, zrýchlenie srdcovej činnosti a tiež nadmerné a časté potenie. V niektorých prípadoch sa dokonca prejavili halucinácie a strata pamäte!

Takisto ako Apidex sa Reductil bežne objavuje na internete spolu s ponukami na jeho predaj. Na takéto ponuky nereagujte, tabletky sú jasne zakázané a predaj či kúpa a užívanie by mohli viesť k spôsobeniu trestného činu!

 

 

 Ohodnotiť článok:
Komentáre (0)
Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa prosím prihláste.